Савченко почала лякати «не просто Майданом, а вибуховим махачем»

232
Народна депутатка України Надя Савченко зробила чергову резонансну заяву. Цього разу – «страшилку» щодо того, що у разі відсутності єдиного лідера в країні «усе може завершитися не просто Майданом».

«У такій патовій ситуації, коли влада абсолютно загнала народ у рамки, важко говорити про будь-яке перезавантаження. Але не треба забувати про фізику: при дуже великому стисканні матеріалу – він вибухає. Втім, боюся, що у нас все одно не знайдеться доброї волі і розуму, щоб це зробити. Тому є три сценарії розвитку: 1) Україна розколеться; 2) буде жорстке внутрішнє управління; 3) або жорстке зовнішнє управління. Зовнішнє – найгірше всього, тому що ми не знаємо, хто прийде до нас зовні наводити нам порядок», – наголосила в інтерв’ю АпострофуСавченко.
Вона додала, що у жорсткому зовнішньому управлінні мала на увазі жорстке контролювання владою народу.
«Але мається на увазі перехід до іншої влади, до зміни політичної системи. Це може бути зроблено шляхом Піночета, Шарля де Голя, тобто якщо знайдеться така сильна людина, яка зможе підняти людей і дійсно щось зробити», – підкреслила нардеп.
«На жаль, я не знаю, чи був Піночет або Шарль де Голь популярним серед громадськостідо того, як прийшов до влади. Наприклад, Путін свій шлях пройшов обманом. Його привів олігархат. Він тихенько слухався, а потім їх всіх «перещолкав». Саакашвілі прийшов і зразу всіх посадив і цим зміг щось змінити. У нас дуже багато олігархів, які мають рідство і постійно грають, тому інтереси у них усіх «кожен кожному дочку».
За її словами, «це болото буде вічно».
«Чи знайдеться у нас такий лідер, який може це змінити? Не знаю. Залишається українцям тільки молитися, але вони вже й молитисявтомилися. Тому дуже багато войовничих протестних настроїв. Але якщо не буде одної єдиної людини, яка це все скоординує, то закінчиться все тим, що буде просто велика бійка на всю Україну. Не Майдан, а такий от вибуховий махач», – заявила парламентар.

Коментарi

Коментарiв