Немає жодних сумнівів – Боровой пояснив, хто насправді міг убити Воронєнкова

219
Російський опозиційний політик Константін Боровой заявив, що, без сумніву, убивство колишнього депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова організоване Кремлем, а ймовірна причина – його можлива роль у розслідуваннях злочинів путінського режиму.

«Необхідно виключити версії, які вже підсовує Кремль – зв’язок з криміналом, щось, пов’язане з його попередньою діяльністю. Це їх звичайна тактика», – підкреслив у коментарі Обозревателю опозиціонер.
«Після якого вбивства ми перестанемо сумніватися, що в Кремлі сидять звичайні вбивці? Скільки потрібно вбивств, щоб ми вже спокійно, не сумніваючись в їхніх можливостях і в їхній технології, чітко стверджували, що це їхні дії?», – наголосив Боровой.
За його словами, у цій ситуації немає жодних сумнівів.
«Вони дуже бояться, що в Києві може виникнути центр розслідування злочинів путінського режиму, і Воронєнков – один з тих, хто міг би бути ініціатором створення цього центру. Або його свідчення могли б бути основою для створення цього центру», – висловив думку політик.
Він вважає, що «Кремлю дуже страшно, оскільки ідеться не про розслідування клоуна Навального – це серйозні свідчення, серйозні дії, які не контрольовані Кремлем».
«Я думаю, що це центральний момент: Кремль не в змозі контролювати це, тому побоюється, що це може завдати йому серйозної шкоди», – запевнив експерт.
Крім того, він висловив переконання, що стосовно Воронєнкова Кремль використовував технологію, яку використовували «в різних місцях – і в Лондоні, і в США, і в Європі, і в Росії».
Нагадаємо, 23 березня біля готелю «Прем’єр Палац» у Києві вбили екс-депутата Держдуми Росії Дєніса Воронєнкова. Охоронець убитого екс-депутата встиг поранити кілера. Їх обох госпіталізували. Пізніше стало відомо, що вбивця помер на операційному столі від зупинки серця.

Коментарi

Коментарiв