Нардеп: Вбивство Воронєнкова – публічна страта відкритого противника Путіна

266
Народний депутат України Андрій Денисенко, коментуючи вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнков, заявив, що Росія ще з часів режиму більшовиків вивела тероризм на рівень державної політики, а режим Путіна став його спадкоємцем.

Нагадаємо, 23 березня біля готелю «Прем’єр Палац» у Києві вбили екс-депутата Держдуми Росії Дєніса Воронєнкова. Охоронець убитого екс-депутата встиг поранити кілера. Їх обох госпіталізували. Пізніше стало відомо, що вбивця помер на операційному столі від зупинки серця.
«Більшовики започаткували терор, як державну політику, коли прийшли до влади. Вони у фізичний спосіб ліквідовували власних опонентів. Зокрема лідерів українського Визвольного руху», – підкреслив у коментарі 24 Денисенко.
«Вбивство Воронєнкова – це публічна страта відкритого противника Путіна і громадянина України, який дав показання проти Віктора Януковича та Владіміра Путіна, виконавши свій громадянський обов’язок», – запевнив нардеп.
Він зауважив, що Воронєнков мав українське походження і був одним з тих, хто наважився виступити проти імперії Зла. На його думку, режим Путіна є спадкоємцем режиму Червоного терору більшовиків.
Крім того, український парламентар нагадав про низку резонансних вбивств, які сталися у всьому світі за часів президентства Путіна.
«Литвиненко знищений полонієм у Лондоні, Зелімхан Яндарбієв – у Катарі, Ганна Політковська розстріляна після низки викривальних публікацій проти режиму Путіна. Борис Нємцов знищений біля стін Кремля. Це імперія Зла, яка, як той самий Карфаген, має бути зруйнована. Це виклик для усього цивілізованого світу. Або ми, або вони – третього немає. Для українців – це питання національного виживання. Бути чи не бути нам, як етнокультурній спільноті», – підсумував народний обранець.

Коментарi

Коментарiв