Україна мала «атомну зброю» проти РФ – Пономарьов про вбивство Воронєнкова

245
Колишній депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов пояснив, кому і навіщо насправді знадобилося вбивство іще одного екс-депутата Держдуми Дєніса Воронєнкова.

Нагадаємо, 23 березня на очах у журналістів невідомий розстріляв перехожих у центрі Києва. Як з’ясувалося, убитим виявився колишній депутат Державної думи Російської Федерації Дєніс Воронєнков.
Пономарьов підкреслив, що Воронєнков був системним російським опозиціонером.
«У Росії Воронєнков відомий як людина, яка розкрила один із найбільш резонансних економічних злочинів останнього десятиліття, так звану «справу трьох китів». Це справа про контрабанду, яку кришувала служба економічної безпеки ФСБ РФ, і внаслідок розкриття цієї справи було звільнено 29 генералів ФСБ», – розповів в ефірі 5 каналу опозиціонер.
«Воронєнков пережив уже замах в Росії років 10 тому… сам Денис був завжди таким системним опозиціонером. Він вважав, що є у нього справа, якою він займається, але при цьому він загалом виконує команди керівництва, які поступають, оскільки був обраний до Держдуми», – зазначив політик.
За його словами, після того, як Воронєнкова вижили з Держдуми, він пішов із цінною інформацією про корупцію у силовому блоці Кремля.
«Хлопці, які його переслідували, вони сказали, так він же поїхав з інформацією, і виходить, що Україна отримала в свої руки «атомну зброю» – зброю по фінансовим злочинам вищого російського керівництва, саме силового крила», – резюмував Пономарьов.

Коментарi

Коментарiв