Гринів на посаді радника президента – Порошенко готується до президентських виборів?

203
Політичний експерт Василь Яблонський пояснив, про що свідчить новина про відставку Ігоря Гриніва з посади голови фракції «БПП» і його намір сконцентруватися на роботі радника Президента.

За словами Яблонського, Гринів був фігурою не конфліктною та влаштовував багатьох поза межами коаліції, тому й заміну шукатимуть у цьому ракурсі.
«Відставка Гриніва, а точніше, важливо те, що він продовжить роботу на посаді радника Порошенка, це передусім може бути пов’язано з підготовкою до президентських виборів, але не позачергових, а чергових. Відомо, що саме 2014 року Гринів очолював виборчий штаб Порошенка. Тому ці зміни цілком логічно вкладаються у такий варіант», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу політолог.
Коментуючи нових кандидатів він додав, що слід усвідомлювати, якщо сьогодні називаються якісь прізвища, то вони зазвичай згасають.
«Однозначно це має бути фігура, яка влаштовуватиме більшість у парламенті та поза його межами. Крім того, обиратимуть кандидатуру, яка користується авторитетом у політичних колах та не робитиме жодних різких рухів. Тим більше не потрібні персони, які страждають епатажем, як це було з Гончаренком. Саме сьогодні «БПП» потрібна консолідація, у президентській фракції це чудово розуміють», – висловив думку фахівець.
Дещо іншої думки дотримується політичний експерт Олександр Палій. Так, він наголосив, що Гринів не зміг зберегти фракцію у повному складі, а його керівництво було занадто ліберальним.
«Із боку Гриніва управління фракцією було дуже ліберальним і, напевно, це не зовсім відповідає тим вимогам та часу, який маємо сьогодні. Це занадто ліберальне керівництво, хоча загалом такі зміни – це нормальна практика», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв