Ярош розповів про можливість скинути чинну владу військовими

180
Народний депутат України, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош заявив, що чинну владу в умовах війни можна усунути лише у випадку державної зради у її найвищих щаблях.

«Ніхто не буде стояти осторонь, якщо буде зрада національних інтересів президентом, Верховною Радою. Це віддача територій, підписання капітуляції», – підкреслив в інтерв’юКраїні нардеп.
За його словами, поки такий варіант малоймовірний.
«Знаю настрої серед офіцерського корпусу: ніхто не задоволений цією владою. Але у них бійці на фронті, розуміють відповідальність. Розуміють, що як тільки в тилу почнеться бій, фронт упаде. Почнеться масове дезертирство. Ми це проходили 1918 року. На це треба зважати», – зауважив Ярош.
Він переконаний, що військові не будуть вирішувати внутрішні питання. І нині дуже важливо зберігати дистанцію між армією та політикою.
«Кожен воїн, солдат, офіцер, генерал має стояти над тим усім. Вони захисники батьківщини. Це статус. Їм все одно, хто там буде. Головне, щоб не антидержавне угрупування, як Партія регіонів, «Опоблок» чи інші антиукраїнські агенти були при владі», – підсумував націоналіст.

Коментарi

Коментарiв