Ілларіонов пояснив, чи слід Україні боятися повномасштабного вторгнення РФ

253
Колишній радник президента РФ Владіміра Путіна, а нині старший науковий співробітник Інституту Катона (США) Андрєй Ілларіонов запевнив, що Росія не готова до повномасштабного вторгнення в Україну і захоплення хоча б Лівобережної її частини. Проте її війська на кордоні цілком достатньо для окупації Луганської та Донецької областей.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ було опубліковано відео, на якому показано, як до кордонів із Україною в Ростовській області Росія стягує велику кількість нових танків.
«Проведений аналіз військових дій Кремля показав, що стосовно України повномасштабне військове вторгнення Путін ніколи не планував. Сил, зосереджених Москвою на російсько-українському кордоні, від Брянська до Таганрога, було абсолютно недостатньо для повномасштабного вторгнення в Україну», – наголосив Ілларіонов.
«У березні-червні 2014 року розвідка повідомляла про 30-40 тисяч військовослужбовців, розміщених уздовж більш ніж тисячокілометрового кордону. Щоб провести серйозну операцію по захопленню і стійкою окупацією Східної, Південної або Лівобережної України, потрібно угруповання чисельністю не менше одного мільйона людей. Таких сил на російсько-українському кордоні протягом останніх трьох років ніколи не було», – підкреслив в інтерв’ю Фактам науковець.
Відповідно, переконаний він, поки Росія не почне накопичувати поблизу українського кордону хоча б кількасот тисяч військових, повномасштабного наступу в Україну не буде.
«Диверсії – можливо, терористичні акти – не виключено, підривні дії – гарантовано», – підсумував екс-радник Путіна.

Коментарi

Коментарiв