Журналіст оприлюднив несподівані деталі у вбивстві Воронєнкова

192
Журналіст, який спеціалізується на кримінальних розслідуваннях Олег Єльцов у коментарі Радіо Свобода заявив, що убивця екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова Павло Паршов міг мати спільника і діяв досить професійно.

Нагадаємо, 23 березня біля готелю «Прем’єр Палац» у Києві вбили екс-депутата Держдуми Російської Федерації Дєніса Воронєнкова. Охоронець убитого екс-депутата встиг поранити кілера, а згодом вбивця помер на операційному столі від зупинки серця.
«Мені відомо, що відразу ж після вбивства там засвітилася друга людина. Виключено, що цей екс-нацгвардієць працював один. Очевидно, що співучасник повинен був забезпечити відхід на автомобілі», – підкреслив журналіст.
Він зазначив, що не погоджується із тим, ніби кілер Вороненкова був непрофесіоналом через те, що прийшов його вбивати у червоних кросівках.
«Багато експертів зараз сміються, кажуть, що це за такий стрілок, який прийшов вбивати Вороненкова в червоних кросівках? Так ось, професіонали стверджують, що все було виконано дуже професійно. Яскраві кросівки, звичайно ж, відразу ж впадають у вічі, але він міг би їх за кілька хвилин після злочину скинути та взути зовсім інше взуття, щоб розчинитися у натовпі», – наголосив Єльцов.
На його думку, насправді не лише спільник, але й сам вбивця політика можуть залишатися живими.
«Я не виключаю, що у слідства є головний козир – це кілер. Тобто він зараз не в морзі, а дає свідчення в лікарні. Це абсолютно поширена практика. Так робили неодноразово, коли розкривалися замовні вбивства: імітували вбивство, робили фотографію жертви, і коли замовник розраховувався, то його брали на гарячому. В цьому випадку, можливо, ось так, з оперативної метою, імітували і смерть стрілка», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв