Росія могла використати лондонський теракт проти України – ІноЗМІ

189
Видання The Daily Signal у статті «Росія, можливо, скористалася прикутою до Лондона увагою, щоб збурити насильство в Україні» зазначило, що РФ могла скористатися стріляниною біля парламенту Великої Британії в Лондоні, що трапилась 22 березня, аби знову дестабілізувати ситуацію в Україні.

Автори стверджують, що Росія могла скористатися тим фактом, що увага світу прикута до трагічної події у Лондоні, та спровокувала «низку насильницьких інцидентів в Україні 23 березня».
Під насильницькими інцидентами мається на увазі вибухи на складах з боєприпасами в Балаклії, а також убивство колишнього депутата Держдуми Російської Федерації Дєніса Воронєнкова.
На цьому журналісти процитували Президента України Петра Порошенка, який зауважив співпадіння цих інцидентів.
«Це стара російська стратегія – планувати і здійснювати напади, коли увага світу зосереджена деінде…Терористичний напад в Лондоні і трясовина, яка має місце у Білому домі, дають Кремлю чудову нагоду для дій з дестабілізації», – прокоментував інциденти виданню директор одного з аналітичних центрів у Нідерландах Марцел Ван Ґерпен.
Крім того, The Daily Signal нагадало, що нещодавно в Одесі працівники Служби безпеки України затримали людей, яких звинувачують у шпигунстві на користь Росії.

Коментарi

Коментарiв