Ґрібаускайте зробила різку заяву про загрозу Росії всій Європі

299
Президент Литви Даля Ґрібаускайте заявила, що Росія є загрозою не лише для її країни, але і для всього Балтійського регіону та всієї Європи.

Про це литовський лідер заявила у коментарі The Foreign Policy.
«Росія є загрозою не лише для Литви, але і для всього Балтійського регіону та всієї Європи. Ми бачимо, як Росія поводиться в Калінінграді, в російському анклаві біля наших кордонів. Там вони розгорнули ракетні комплекси, які можуть нести ядерний заряд, вони можуть досягти європейських столиць. І це стосується не лише Балтійського регіону», – підкреслила президент.
Крім того, Ґрібаускайте наголосила на масштабних російських військових навчаннях у Білорусі, що також є певним сигналом для появи «зелених чоловічків» у новій країні.
Імовірно, за її словами, «солдати Путіна» у її країні і не з’являться, оскільки не спілкуються литовською, натомість тут є багато російськомовного населення.
«Щодо наступного кроку Путіна, то ніхто не знає, яким він буде, але ясно одне – він використовуватиме будь-яку нагоду, щоб нас спровокувати. Йому потрібні нові зовнішні вороги. Ми бачимо, як час від часу він знаходить нових ворогів у тій чи іншій країні. Європа – один із тих регіонів, де він би хотів експортувати дестабілізаційні процеси», – висловила думку глава литовської держави.
Також вона додала, що після анексії Криму Росія значно збільшила фінансування пропагандистської машини, а також зросла кількість кібер- і інформаційних атак на інші країни.

Коментарi

Коментарiв