Путін піднімає ставки на Донбасі, щоб змусити реінтегрувати ОРДЛО на свої умовах – політолог

208
Політичний експерт Михайло Бесараб запевнив, що нині російський президент Владімір Путін піднімає ставки на Донбасі, щоб досягти стратегічної мети – змусити Україну реінтегрувати ОРДЛО на умовах Кремля.

Експерт констатував, що Путін використовує тактичні прийоми із залякування України і всього світу, погрожуючи приєднати окуповані території до Росії.
«Усе, що останнім часом робить Кремль – визнання документів «Д/ЛНР», націоналізація українських підприємств, які нібито перебували під нашою юрисдикцією, анонсування якогось плану інтеграції «Д/ЛНР» до Росії, що прозвучав нещодавно в Ялті – шантаж. Це тактичний прийом, який спрямований на те, щоб пришвидшити процес реінтеграції ОРДЛО в Україну», – підкреслив у коментарі 24 політолог.
За його словами, Кремль розраховує, що керівництво України використає ці рішення Кремля, аби отримати додатковий аргумент у внутрішньоукраїнських суперечках. Зокрема, аби наполягати на необхідності виконання Мінських домовленостей і найшвидшому поверненні цих територій. Тому що, зауважує політолог, якщо ми начебто цього не зробимо, то втратимо ці землі остаточно.
«Це такий пас для офіційного Києва, щоб поховати будь-які спроби привести ситуацію у відповідність до реальних обставин і визнати ОРДЛО тимчасово окупованими», – підсумував Бесараб.

Коментарi

Коментарiв