Савченко прогнозує Путіну, Тимошенко і Медведчуку спільне майбутнє

256
Народний депутат України Надія Савченко висловила переконання, що лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук і президент РФ Владімір Путін мають спільне минуле і матимуть спільне майбутнє.

Про це вона заявила в ефірі каналу 112.
«Це три людини, які мають спільне минуле, пов’язане на грошах і крові. Таке минуле ніколи не відпускає і воно завжди буде мати витоки в майбутнє», – підкреслила Савченко, додавши, що під «кров’ю» має на увазі не безпосереднє вбивство, а також гроші, забрані в людей, які померли від злиднів.
«Їхня минула діяльність однозначно буде вести до їхнього спільного майбутнього», – переконана нардеп.
Вона зазначила, що з Тимошенко робочі стосунки і, якщо потрібно, вони спілкуються у Верховній Раді. Однак вона не вважає, що Тимошенко «може зробити щось хороше для України».
Крім того, депутатка вкотре заявила, що не знайома з Медведчуком: «Навіть по телевізору його не так часто бачу, щоб уявляти добре, як він виглядає».
Водночас, за словами нардепа, з Медведчуком спілкується її сестра Віра, але виключно в питаннях звільнення полонених.
Крім того, Савченко повідомила, що її переговори з ватажками так званих ДНР і ЛНР Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким у Мінську тривали близько 3,5 годин.
На прохання охарактеризувати Захарченка і Плотницького як людей нардеп відповіла: «Різні. Плотницький – хитрий, більше філософ, Захарченко – впертий і дуже швидко думає».
На питання, як вони закінчать, нардеп висловила думку, що «якщо пожаліють свою шкуру, втечуть до Росії, якщо не пожаліють, помруть».

Коментарi

Коментарiв