Росія перекинула до кордону з Україною нові танки

254
Український журналіст Юрій Бутусов повідомив, що Кремль стягнув на кордон з Україною військові частини, озброєні новою модифікацією танків Т-72Б3 зразка 2015 року, з посиленим захистом із досвіду війни в Україні.

«Основу танкового парку РФ становлять модернізовані радянські Т-72. Із точки зору «вартість-ефективність», для локальних воєн на кордонах РФ така модернізація цілком виправдана. Розрекламованими танками Т-90 в РФ переозброїли всього кілька батальйонів. І навіть нові Т-14 «Армата» планується поставляти у війська обмеженою серією, недостатньою для заміни всіх Т-72. Дорого», – зазначив у своєму Facebook Бутусов.
Він підкреслив, що російський «Уралвагонзавод» у 2016-2017 роках випустив модернізовані за «українським зразком» танки 154 Т-72Б3.
За його словами, у таких танків підвищена потужність двигуна, покращена керованість та системи управління вогнем і зв’язку, а також – удосконалений захист танка.
«Дана модернізація оптимізує Т-72Б3 саме до тих завдань, які виконуються в ході війни на Донбасі. Боротися з натівськими «Абрамс» і «Леопард» така машина на рівних не зможе. Гармата і боєприпаси залишилися все тими ж, і її можливості по ураженню сучасних натівських танків вкрай обмежені. У танку немає бойової інформаційної системи, що є стандартом для сучасних танків НАТО. Але Т-72Б3 це танк не для війни з НАТО, це танк для війни з Україною», – підсумував журналіст.
 

Коментарi

Коментарiв