Беру, коли хочу і кого хочу – Савченко здивувала заявою про особисте життя

242
Народна депутатка України Надія Савченко вперше  відверто розповіла про своє особисте життя і чоловіка, який може бути поруч з нею.

«У мене є Україна. Всі чомусь думають, що для людей обов’язково мати особисте життя, тому що без цього життя неповне. Особисте життя – це не один хлопець. У мене до цього досить чоловічий прагматичний підхід», – зізналася в ефірі 112 Савченко.
«Я беру, скільки хочу, коли хочу і кого хочу. Тому я не обмежена в будь-якому аспекті життя. Але людина цілісна і повна тоді, коли вона живе чимось», – підкреслила народна обраниця.
Крім того, депутатка наголосила, що з нею поруч може бути лише чоловік, який врятує Україну. Ба більше, за словами Савченко, сильніше за неї він бути не зможе, лише бути рівним.
Нагадаємо, напередодні у соціальних мережах активно обговорювали новий імідж народного депутата України Надії Савченко, в якому вона з’явилася в ефірі телеканалу News One. Депутатка вела передачу в зеленій сукні, у неї були яскраво нафарбовані губи і підфарбовані очі, що зовсім їй не притаманно. Стиліст телеканалу Аліса Фан розповіла, що нардеп сама захотіла з’явитися в жіночому образі.

Коментарi

Коментарiв