Влада проігнорувала важливу інформацію, якою володів убитий Воронєнков

267
Російський опозиційний політик, екс-депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов заявив, що основна цінність інформації вбитого в центрі Києва колишнього депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова стосувалася фінансів і зловживань вищого генералітету Росії, проте в Україні це нікого не зацікавило.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.
«Головна цінність знань Воронєнкова стосувалася фінансів і зловживань вищого генералітету РФ. Саме тому його боялися в Росії. Однак про це він нікому нічого не розповідав, бо це нікого й не цікавило. Хоча, на мій погляд, ця інформація рівноцінна кільком дивізіям на фронті», – підкреслив опозиціонер.
За його словами, очільник ГПУ Юрій Луценко теж зазначав, що це досить важлива інформація, однак вона вже не стосувалася справи екс-президента Віктора Януковича, а зовсім інших розслідувань.
Крім того, Пономарьов повідомив, що Воронєнков розповів слідчим все, що знав по справі Януковича.
«Так, це чиста правда, проте там і не потрібно говорити багато. По справі розстрілів Небесної сотні на Майдані він розповів те, що почув від своїх контактів, про допомогу, яку забезпечували російські спецназівські структури. Це могло бути пов’язано з тим снайпером, який стріляв по мітингувальникам», – висловив думку політик.
На його переконання, імена організаторів вбивства Воронєнкова стане відомо найближчим часом, оскільки розслідування просувається вперед.
«Охоронець, насправді, здійснив подвиг. Він, будучи важко пораненим, усе ж «дістав»кілера. Це допомогло встановити певні зв’язки. Якби вбивця втік, звичайно ж, ніякої інформації слідчі не отримали б. Замовник обов’язково понесе покарання, однак для цього має змінитися влада в Росії», – підсумував екс-депутат Держдуми Росії.

Коментарi

Коментарiв