Олексій Арестович: Шейх Абу-Рошен

255
ШЕЙХ АБУ- РОШЕН або СВАМІ ДОУПАДА.
Ціную резонансі суспільні сплески, бо вони дають багатий спостережний матеріал для вивчення колективного підсвідомого.
Ще один пазлик:
– українцю треба Істини.
Ця істина має бути у останньої інстанції і одразу уся в одній фразі.
Бажано, символічний.
Це означає деякі речи:
Релігійність народу має екзальтований характер і зосереджена на Істині-без-нюансів, поза атрибутами.
Тобто найбільш гармонійно нам підійшов би або ваххабізм, або культ Амона Ра. Ну, може, ще пара гілок радикальних напрямків індуїзму.
Істина має бути максимально спрощеною, жодних нюансів.
Працюють найбільш прості пояснення, і чим більше вони міфологізовані, тим краще.
Даний тип сприйняття Істини, поза ясними та наочними прикладами існування справедливості та порядку, породжує глибоки сумніви в існуванні у світі Правди, як такої, і, відповідно, спричиняє глибоки і істероїдні стани у колективній душі народу.
Судячи з соцмереж, ЗМІ та розмов громади між собою, ступень істероїдності українського суспільства – давно вже у червоній зоні.
Звана істероїдність, означає що будь-який заїжжий або вітчизняний пройдисвіт (наприклад, я), що буде сповіщати Істину у манері біблійного пророка (або, хоча б втаємниченого експерта), негайно отримує купу уваги, енергії, визнання та – натовп залежних прихильників.
Головне, витримувати завдані параметри: Істина має бути виголошена безапеляційно, з палаючими очима, з пригадуванням сакральних символів: «нація», «прапор», «війна», «незалежність», «зрада», «земля», «мова», «Путін», «АТО», «герої», «олігархи», «гроші», «чоколяд», «Javelin» (але, час від часу треба припускатися трохи іронії, щоб задовольнити потреби постмодерністів, що, завдяки поширенню підкочених штанів, ні-ні, а, бува, деїнде знаходяться серед юрби).
Усі інші «пророки» мають бути оголошені лже-пророками та викриті як агенти темних сил Світобудови.
Розчаровані у пророкові, українці жорстоко мстять йому, безжалісно відписуючись від дописів та вогняно, з палаючим серцем, розповідаючи наступному – яким поганим виявився попередній.
Українець хоче розстрілів на місці та завішаних ворогами ліхтарів не тому, що він кровожерливий, а тому, що він інакше не розуміє, що Істина та Порядок прийшли в обіймах Справедливості.
Бо ми не здатні побачити Істину, у довгих розрахунках, в яких більше одного поєднання «якщо – тоді».
Найбільшу історичну шкоду нам завдали підступні єзуїти, домініканці та інші агенти світової ересі, що намагалися спаплюжити наш світлоносний культ своїм дурацьким Аристотелем (що його має бути негайно заборонено), логікою та іншою всілякою теорією аргументації в своїх підступних колегіях та академіях.
Нашими природніми ворогами є усі, хто бажає зруйнувати наш хаос Сяючоі Істини та навести тут хоча б будь-який порядок.
Бо українці дуже хочуть метафізичного Порядку та зовсім не хочуть у ньому жити.
Саме на цьому їх завжди ловили московіти – у 17-му, у 17-му, та можливо, черговий раз – у цьому 17-му.

Коментарi

Коментарiв