Організатори «Євробачення» заявили про можливе вирішення проблеми з нев’їздною Самойловою

272
Очільник оргкомітету «Євробачення» Франк-Дітер Фрайлінґ заявив, що Росія повинна показати, що зацікавлена в участі у міжнародному конкурсі «Євробачення-2017», який пройде у Києві.

Відповідну заяву оприлюднив Der Tagesspiegel.
Фрайлінґ нагадав, що іще до того, як СБУ заборонила в’їзд в Україну конкурсантці від Росії Юлії Самойловій, лише російська делегація не з’явилась у Києві і не взяла участі в обов’язкових заходах за попереднім оглядом.
Крім того, делегація РФ не забронювала номера для проживання в Україні.
«Росія повинна теж показати, що зацікавлена в тому форматі участі, який ми їй пропонуємо», – підкреслив глава оргкомітету.
 
Він закликав дочекатися остаточного рішення України щодо російської Юлії Самойлової. Однак, якщо СБУ не скасує рішення на заборону в’їзду російській конкурсантці, то організатори «Євробачення» постараються простежити, щоб Росія все ж змогла взяти участь у конкурсі.
«Президент або прем’єр-міністр України можуть декретом скасувати рішення спецслужб. Звичайно ж, у цьому питанні Європейська мовна спілка має дотримуватися українських законів. Однак, ми розраховуємо, що всі виконавці, які потрібні для проведення цього пісенного конкурсу, зможуть взяти у ньому участь», – зазначив Фрайлінґ.
Нагадаємо, претендентка на участь у конкурсі від Росії у червні 2015 року виступала в окупованому Криму з антиукраїнськими гаслами. В СБУ вже готують документ щодо заборони в’їзду Юлії Самойловій. У Кремлі заявили, що будуть бойкотувати конкурс у разі такого рішення.

Коментарi

Коментарiв