У Порошенка знайшли винних у зриві зустрічі з Трампом

262
Заступник очільник Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що зустріч президентів України та США Петра Порошенка і Дональда Трампа все одно відбудеться.

За словами Єлісєєва, зрив поїздки українського Президента до США, щоб зустрітись з Дональдом Трампом, виключно пов’язаний із внутрішніми проблемами у Білому домі, зокрема, проблемами у кадровій політиці.
«Дійсно, ми пропонували дати візиту в кінці лютого. Але, як ви знаєте, на той час відбувалися певні непрості кадрові процеси в новій Адміністрації. На той момент, на жаль, ще не були зайняті ключові позиції в новій американській адміністрації, в Держдепі, в Раді нацбезпеки. Тому є певні об’єктивні причини відсутності конкретних дат», – пояснив у коментарі Сегодня заступник глави АП.
Він запевнив, що Україну цікавить проведення ґрунтовної зустрічі глав обох держав, тож потрібно сформувати конкретний порядок для переговорів, щоб в результаті візиту Порошенка Україна вийшла з США на певні домовленості.
«Хочу ще раз повторити: зустріч на вищому рівні відбудеться, як тільки дві сторони узгодять порядок денний, а також наповнення майбутньої зустрічі. Звичайно, ми б хотіли, щоб це сталося якомога швидше», – резюмував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв