РФ навіть не планувала їхати на «Євробачення» – нардеп вказав на цікаві деталі

185
Народний депутат України Олександр Бригинець заявив, що Росія заздалегідь спланувала провокації щодо участі в «Євробаченні-2017», яке відбудеться у Києві.

Аналізуючи останню заяву глави оргкомітету «Євробачення» Франк-Дітера Фрайлінґа, Бригинець підкреслив, що організатори помітили, що ще до того, як СБУ заборонила в’їзд в Україну Юлії Самойловій, лише російська делегація не з’явилась у Києві і не взяла участі в обов’язкових заходах за попереднім оглядом та не бронювала номери для проживання.
«Росія наперед знала, що СБУ спрацює бездоганно і, навіть, не планувала їхати. Вважаю, згадана подробиця, як і згадка про заборону росіянами участі грузинам на «Євробаченні» в Москві, важлива», – зауважив у своєму Facebook нардеп.
Нагадаємо, представниці Росії на «Євробаченні-2017» Юлії Самойловій заборонили в’їзд на територію України через те, що вона виступала в окупованому Криму.
Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко заявив, що Україна готова прийняти будь-якого учасника «Євробачення-2017» від Росії, якщо в цієї людини не буде проблем з українським законодавством.

Коментарi

Коментарiв