Режим Путіна приречений – російський оглядач спрогнозував наслідки протестів

220
Режим Владіміра Путіна в Росії приречений на падіння, а після масових антикорупційний мітингів – цей режим увійшов у «зону турбулентності». Про це заявив відомий російський політичний оглядач Слава Рабінович.

За словами Рабіновича, точка неповернення для режиму Путіна була пройдена навіть не під час протестів в Росії чи анексії Криму, а ще 2011 року, коли почалися «рокіровки» між Медведєвим та Путіним. Про це він пише у статті для Rusmonitor.
«Саме з того моменту можна вже впевнено говорити про те, що в країні зруйновані всі державні інститути. Тому дуже складно передбачити щось детально, крім того, що цей режим приречений. І мешканці Кремля відчувають це не гірше за нас з вами», – підкреслив оглядач.
На його думку, цілком можливо, що під час протестів поліція почне стріляти в активістів, адже не можна розраховувати на добровільний відхід Путіна.
«Мешканці Кремля борються за свою свободу і навіть життя: якщо вони відчують, що їх затиснули в кут, вони не вагаючись накажуть відкрити вогонь. Тому я не думаю, що можна всерйоз розраховувати на добровільний відхід Путіна, навіть з якимись наданими гарантіями», – зауважив автор.
 
Нагадаємо, 26 березня, по всій Росії почалися мітинги проти корупції з гаслом #ДимонОтветит. У Москві силовики почали затримувати учасників акції протесту. Те ж саме спіткало і протестувальників з інших куточків Росії.
У Москві затримали опозиційного політика Алєксєя Навального. Крім того, поліція затримала журналіста «Эхо Москвы» Алєксандра Плющєва. Усього повідомляється про більше ніж 700 затриманих активістів лише в Москві.

Коментарi

Коментарiв