Савченко пропонує провести «Євробачення-2017» у зоні АТО

239
Народна депутатка України Надія Савченко заявила, що пісенний конкурс «Євробачення-2017», який цього року приймає наша країна, треба провести не в Києві, а на лінії розмежування.

За словами Савченко, «Євробачення» перетворилося не на пісенний конкурс, а на «політичний бруд». Про це вона заявила в ефірі одного з українських телеканалів.
На її переконання, якщо конкурс і треба проводити в України, то тільки в зоні АТО, де гинуть українські солдати.
«Чи так важливо співати, коли хтось гине? Ні, це не важливо. Важливо співати на фронті, коли когось вбивають снаряди для того, щоб підтримати дух тим, хто йде під ці снаряди. Давайте влаштуємо шоу там, де йому місце. Коли йде війна – на лінії розмежування», – заявила нардеп.
Крім того, вона запевнила, що якщо ніхто з виконавців не захоче в такому випадку їхати на конкурс – то його взагалі не треба проводити в Україні.
«Я або проти «Євробачення-2017» в Україні, або за, тільки на лінії вогню», – підсумувала народна обраниця.
Нагадаємо, представниці Росії на «Євробаченні-2017» Юлії Самойловій заборонили в’їзд на територію України у зв’язку з тим, що вона виступала в окупованому Криму, таким чином порушивши українське законодавство.
Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко заявив, що Україна готова прийняти будь-якого учасника «Євробачення-2017» від Росії, якщо в цієї людини не буде проблем із українським законодавством. Однак в Росії від такої пропозиції відмовились.

Коментарi

Коментарiв