Нардепу Мосійчуку у Чечні обіцяють «цинковий поїзд із оркестром»

290
Очільник парламенту Чечні Магомед Даудов різко відреагував на заклик Ігора Мосійчука підтримати повстанців республіки.

За словами Даудова, Мосійчук відзначився цинічними та злочинними закликами, і тому чеченські депутати не можуть це не залишити без уваги. Про це він пише у своємуInstagram.
«І якщо пан Мосійчук хоче організувати «військовий похід» проти Росії та Чечні, то ми зустрінемо його з «почестями». Двох «добровольців» із такої «української братви», які воювали колись на боці терористів, Клиха та Карпюка, ми вже запроторили на тривалі терміни. Упевнений, знайдемо теплі місця і для Мосійчука з його дружками. Ну, а в особливих випадках, якщо вони проявлять відому «наполегливість», у нас і цинковий поїзд передбачено. Безкоштовно відправимо, з оркестром», – заявив очільник парламенту Чечні.
Проте, як він зауважив, спершу буде звернення до російської прокуратури «з проханням дати відповідну оцінку таким висловлюванням».
Таку реакцію одного із ватажків Чечні спровокував виступ українського нардепа у ВРУ 22 березня.
«Зазнавши з боку Росії одразу двох диверсій: знищення арт-складів в Балаклії та політичного вбивства в центрі Києва, сьогодні ми мусимо підтримати збройну боротьбу чеченських повстанців проти Московії. Герої Ічкерії атакували базу російської гвардії, показавши, що їхня боротьба триває. Я закликаю український Уряд надати політичну, інформаційну та військову підтримки чеченським повстанцям. Лише в єдності боротьби проти Кремля – запорука нашої Перемоги!», – наголосив тоді Мосійчук.

Коментарi

Коментарiв