У «Правому Секторі» повідомили цікаві деталі щодо спільника кіллера Воронєнкова

362
Очільник прес-служби «Правого сектора» Артем Скоропадський повідомив, що за 8 днів до ліквідації колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова ймовірного спільника вбивці Ярослава Левенця затримали на вокзалі та доправили до поліцейського відділку, а вже в сам день вбивства він зник і до сьогоднішнього дня з ним немає зв’язку.

Нагадаємо, 23 березня у центрі Києва розстріляли екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова.
Убивцею виявився уродженець Севастополя Павло Паршов. На місці злочину Паршов мав із собою документи, видані частиною №3057 Нацгвардії України. Пізніше у прес-службі Нацгвардії зазначили, що злочинець свого часу служив у батальйоні «Донбас».
Крім того, журналістка Альона Лунькова заявила, що ймовірний спільник вбивці – колишній боєць батальйону «Донбас» Ярослав Левенець із позивним «Хантер», який вважав себе «політв’язнем режиму Януковича» та який числиться бійцем «Правого Сектора».
«Останнім часом він часто бував то вдома, то їздив, за свідченням дружини, на фронт. Куди – не розповідав. Також дружина Ярослава повідомила, що позаминулої п’ятниці, тобто за 8 днів до вбивства Ярослава затримали на вокзалі, його відвезли до відділку поліції, але відпустили», – повідомив у своєму Facebook Скоропадський.
«У день вбивства депутата вона говорила телефоном з Ярославом приблизно об 11 годині ранку (вбивство було скоєно в 11:30). За її словами, він розповів, що приїхав до Києва у справах, що йому треба відвідати прокуратуру», – підкреслив глава прес-служби «ПС».
Також він зауважив, що дружина не знає, за якою справою викликали її чоловіка: чи та за старою – часів Януковича, чи то щодо затримання на вокзалі.
«Проте і це не все. За її словами, коли вона в день вбивства ввечері зателефонувала чоловікові, то у нього вже був відключеним телефон. Тоді вона зателефонувала приятелю чоловіка, який сказав, що нещодавно говорив з ним, і що Ярослав телефоном сказав, що він був на допиті в прокуратурі приблизно в 16-17 годині за київським часом. Через 5-6 годин після вбивства. Після цього він зник. Телефон у нього відключено досі, де він перебуває – ніхто не знає», – розповів представник «Правого сектора».
До того ж, він додав, що йому з дружиною Левенця вдалося з’ясуватися, що у нього 23 березня в Києві відбулася ще одна зустріч, яку можуть підтвердити свідки та щодо якої є контакти.

Коментарi

Коментарiв