Путінська команда продовжує проект «Третя світова війна» – журналіст

307
Відомий російський опозиційний журналіст Саша Сотнік запевнив, що соратники президента РФ Владіміра Путіна успішно продовжують реалізацію проекту «Третя світова війна».

«Путін – це війна і смерть стовідсоткова і неминуча. Саме тому з Путіном і створеною ним системою необхідно боротися до повного зносу. Не до «зміни влади, уряду і президента», а – до остаточного демонтажу, після чого – перезасновувати державу і починати будувати правову систему, «заточену” під кожного громадянина країни», – переконаний Сотнік.
За його словами, Кремль інфікував пропагандою весь світ, спершу випробувавши брудні технології на власному населенні. Путіну залишилось лише одне – дестабілізувати Європу за допомогою пропаганди, терактів від ісламістів і хвилі біженців з Сирії.
Після цього, стверджує журналіст, можна уже привести в активний рух «Кримінальний інтернаціонал».
«Розколовши суспільство всередині Росії, придушивши протест, Кремль зайнявся розколом і підкупом у Європі і Америці. Західний «істеблішмент», нарешті, починає це усвідомлювати. Пізно, але це краще, ніж ніколи», – підкреслив у своїй статтіпубліцист.
На його думку, військова агресія у Грузії була лише «обкатним майданчиком» для чогось більшого. Далі у дію пішла модель «гібридної війни», яку РФ застосувала на Донбасі вже у розширеному форматі.
«Смерть не буває гібридною. Вона завжди справжня. Із «гібридної третьої світової війни» вона обов’язково переросте в «гарячу» і торкнеться кожної людини на планеті», – підсумував Сотнік.

Коментарi

Коментарiв