На Україну цій владі просто начхати – Савченко

317

Народна депутатка України Надія Савченко заявила, що останні неоднозначні рішення влади, пов’язані з блокадою ОРДЛО, були лише частиною послідовного плану з накопичення фінансів.

«Насправді всі дії, що виконуються владою, послідовні. Але не в державному напрямку, для України. Вони дуже послідовні в затвердженні своєї влади і накопиченні фінансів. Вони дуже послідовні, дуже грамотно і правильно економічно побудовані. А на Україну цій владі просто начхати. Інакше тут важко сказати», – наголосила в інтерв’ю Апострофу нардеп.

За її словами, блокада просто показує те, що дві групи олігархів ділять частину бізнесу.
«Порошенко зараз вирішив взяти під контроль блокаду для того, щоб можна було б домовитися. А чому зараз? Мабуть, подумали, що і так пройде, а так як друга група олігархів впряглася у те, щоб закрити цю ситуацію, щоб зробити перевибори і переворот влади, то довелося регулювати саме зараз. Але результативно це не буде, бо все одно не домовляться, як торгувати далі», – стверджує депутатка.
Крім того, вона запевнила, що Мінський процес – мертвий процес.
«Зараз я бачу єдину альтернативу: обрання президента по всій Україні, і тоді, розумієте, буде новий напрямок, новий політичний гравець. І у Європі, на Заході, і на Сході. Це має бути нова людина, за якою піде Україна. Але треба знайти цю людину, треба знайти цю партію або політичну силу, або однодумців, які зможуть це змінити», – підкреслила Савченко.
Коментуючи свої неодноразові переговори з бойовиками щодо обміну полонених без повноважень на це вона зазначила, що вважає «смішним отримувати якісь повноваження».
«Це що за торг людьми такий – повноваження? Кожна людина, якщо може щось зробити – робить. Треба було відразу блокувати передачу повноважень в руки тільки одному президенту, який тримає людей і торгує ними, тому що у нас є такі, на кого можна було б міняти наших і це можна було зробити давно. Я, вийшовши з в’язниці, зрозуміла, що треба боротися за людей», – зазначила екс-льотчиця.
«Я вважаю, що цей неформальний «наказ» президента – заборонити всім, крім нього, витягувати людей, або краще – торгувати людьми, є злочинним. Поки я жива, мене зможе стиснути тільки куля. Щодо решти – нехай вони собі і далі плекають ілюзії. Вони намагаються чинити тиск політичний, кримінальний, тобто все що завгодно на кожну людину, яка не вигідна владі. Це є тоталітарний режим Порошенка в Україні. Це страшно і це треба змінювати. Але цього не треба боятися», – резюмувала депутат.

Коментарi

Коментарiв