РФ чекає на серйозну кризу в Україні, і думає, що вона сама впаде – експерт

255
Російський військовий експерт Павєл Фельгенгауер спрогнозував, що найближчим часом РФ посилить тиск на Україну та очікуватиме серйозну внутрішньополітичну кризу в Україні.

За словами фахівця, у Кремлі усі переконані, що Україна дуже ослабла і може розвалитися навіть без сторонньої допомоги.
«Росія продовжить тиснути різними способами. Триватиме ескалація, найближчі місяці вона буде поступовою. У Москві чекатимуть, що Україна впаде сама», – запевнив в ефірі Радіо Свобода військовий експерт.
На його думку, РФ спробує спровокувати масштабну внутрішньополітичну кризу в Україні.
«Якщо нічого з цього не вийде, яке ухвалюватимуть рішення – не знаю. Загроза є. Загроза – це не стовідсотково. Обійшлося у 2015-у, 2016-у. Можливо, обійдеться і цього року», – підкреслив Фельгенгауер.
Крім того, він наголосив, що Росія так само не володіє безмежними ресурсами. А частина російського населення теж починає стомлюватися від війни в Україні та в Сирії. Однак в Росії попри настрої самого населення готуються до глобальної війни.
«Під глобальну війну зуміли отримали вже трильйон доларів. Це не значить, що вони хочуть воювати, вони до неї готуватимуться, як в часи Холодної війни, як в радянський час, і робитимуть все, щоб підтримувати рівень загрози, який буде достатнім для того, щоб отримати необхідних фінанси», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв