НАБУ відкрило справу щодо судді, яка затягувала справу Насірова

263
Національне антикорупційне бюро України почало кримінальне провадження стосовно глави  Солом’янського суду Людмили Шереметьєвої, яка самоусунулася від своїх обов’язків у справі Романа Насірова і розпустила суд, заблокувавши обрання йому запобіжного заходу.

Про це  ідеться у відповіді НАБУ щодо заяви народних депутатів про кримінальне правопорушення – передає Українська правда.
В Антикорупційному бюро повідомили, що заяву прийнято і за результатами її розгляду в Єдиний реєстр досудових рішень  внесено відомості про вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.364 КК України, та розпочато кримінальне провадження.
Раніше група народних депутатів передала до НАБУ заяву про порушення посадових обов’язків головою суду Солом’янського району Києва Шереметьєвою.
Як зазначено в заяві, 5 березня Шереметьєва самоусунулася і не виконала свої посадові обов’язки – не призначила чергового суддю для розгляду клопотання захисту Насірова про відвід судді Олександра Бобровника, який вів засідання про обрання запобіжного заходу відстороненому очільнику Державної фіскальної служби Роману Насірову.
6 березня громадські активісти пікетували будівлю суду в Києві, побоюючись, що відсторонений глава Державної фіскальної служби, звинувачений у зловживанні службовим становищем та нанесенні збитків державі в розмірі 2 мільярда гривень, може втекти.
8 березня Солом’янський районний суд Києва обрав відстороненому голові ДФС Роману Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб із альтернативою внесення застави в 100 мільйонів гривень. Уже 16 березня було внесено заставу.

Коментарi

Коментарiв