Шах і мат – генетики довели, що українці і росіяни не «братні народи»

306
Група міжнародних вчених та експертів у галузі генетики провела в лабораторії Німеччини масштабне генетичне дослідження ДНК жителів цілої України. Результати дослідження свідчать про значні відмінності українців від росіян.

Відповідно до результатів дослідження ДНК-проб українців було виділено основний пріоритетний напрямок історичного розвитку українського етносу (нації). Про це повідомила Україна молода.
Концентрація гаплогруппи хромосом, яку вчені ідентифікують, як успадковану від оріїв, виявлена у 53% досліджених українців (цей ген є і в інших народів Європи, але його показник низький).
У той час, коли народність оріїв проживала на території теперішньої України, середньорічна температура різко впала на багато градусів, що призвело до суворого похолодання і серйозно позначилося на людській популяції.
У результаті вижили тільки люди, які володіли геном «молочної толерантності» – тобто здатні пити і перетравлювати молоко. Більшість дорослих людей не може вживати молоко, наприклад, такими є африканці та азіати.
Таким чином, генетики дійшли до висновку, що в Європі було два місця, де люди могли сховатися від холоду: Україна та Іберійський півострів. Територія нинішньої Росії в той час була вкрита льодом і людського життя на ній не було.
Результати досліджень дали науковцям підстави зробити наступний висновок: «Українці є предками (прабатьками європейців, а територія сучасної України – колискою білої раси нинішньої цивілізації). У росіян показник гаплогруп хромосом, успадкованих від оріїв і трипільців, порівняно з українцями дуже малий. Це свідчить про те, що українці і росіяни є різними етносами і не є генетично «рідними» – «братніми народами».

Коментарi

Коментарiв