У Канаді сумніваються у скорому завершенні війни на Донбасі

172
Депутат від опозиційної Нової демократичної партії Канади Лінда Дункан заявила, що, найбільш імовірно, канадську військову тренувальну місію в Україні UNIFIER доведеться продовжувати ще після закінчення її чинного мандату у березні 2019 року.

«Ми з колегами підтримуємо продовження операції UNIFIER. Думаю, що двох років буде недостатньо, хіба що Путін відступить і припинить підтримувати те, що відбувається на сході України», – підкреслила Дункан, передає Укрінформ.
Крім того, вона закликала уряд Канади не обмежувати допомогу Україні лише військовою галуззю, а підтримувати і демократичні інститути держави.
«Важливо не лише надавати безпосередню допомогу на розбудову армії в Україні, але й підвищити підтримку розвитку демократії та відновлення верховенства права у державі», – наголосила високопосадовець.
Вона запевнила, що сильна демократична система в Україні допоможе повернути довіру мешканців східних регіонів до центрального уряду.
«Якщо ми сподіваємося надати людям на Сході України впевненість у владі, яка представляє їх, то розбудова демократії є критично важливою», – резюмувала депутат.
Нагадаємо, на початку місяця уряд Канади оголосив про своє рішення на два роки, до 31 березня 2019 року, продовжити військову тренувальну місію UNIFIER в Україні.
У рамках цієї операції близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводили заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах. При цьому офіційна Оттава проігнорувала запит України на передачу летального оборонного озброєння і даних супутникової розвідки.

Коментарi

Коментарiв