Росія планувала захопити всю Україну аж до західних кордонів – екс-генерал СБУ

250
2014 року Кремль не планував обмежуватись лише Донбасом та Кримом. РФ планувала захопити всю Україну – аж до її західних кордонів. Про це розповів колишній начальник управлінь СБУ у Донецькій і Луганській областях Олександр Петрулевич.

«За нашою інформацією, (а у нас ще були і радіоперехоплення, і повідомлення розвідки), планувалося три етапи: перший – південний схід, другий – центр, третій – західні кордони: Львів, Івано-Франківськ. Ніхто не збирався обмежуватися південним сходом», – зазначив в ефірі 112 Петрулевич, передає Гордон.
За його словами, про підготовку захоплення південно-східних регіонів СБУ дізналася від затриманого співробітника ГРУ РФ Романа Банних, якого було затримано 5 квітня 2014 року в пункті пропуску «Красна Талівка», що на Луганщині.
Так, росіянин розповів про кураторів з Москви та Ростова, які займались реалізацією захоплення півдня і Сходу України.
«У процесі первісного допиту (це була розробка центрального апарату), він відразу почав розповідати (тільки в фільмах мовчать – хоча до нього ніхто не застосовував сили), що приїхав для перевірки готовності бойових груп. Більш-менш готовими виявилися групи в Луганську і у Донецьку, на відміну від Харкова, Дніпропетровська, Херсона та Одеси», – підсумував екс-генерал.

Коментарi

Коментарiв