Блоґер: Україна переживе Росію на карті світу

361
Хоча в Україні лише нещодавно почала формуватися ідентичність, вона переживе Росію на карті світу, оскільки в нашого народу немає ординської ментальності. Про це пише відомий український блоґер Євген Гендін.

«В України більший запас життєздатності. Україна переживе Росію на карті світу. У нас нема ординської ментальності. Ми – не країна рабів. У нас більше волелюбності, анархічності. Іноді це шкодить, часом – іде на користь. Українська ідентичність зараз лише формується», – підкреслив у коментарі Gazeta.ua Гендін.
Він зізнався, що є російськомовним євреєм, але вважає себе політичним українцем: «Виріс на російській мові. Але це окупанти говорять моєю мовою, а не навпаки. Чому я маю дарувати їм її?».
Крім того, він розповів, що на його думку, Донбас був заповідною радянською депресивною зоною. У Донецьку «хоч була якась інтелігенція, а у Луганську – суцільний морок».
«Коли анексували Крим, а потім шматок Донбасу, зізнаюсь, в мене була надія дика, блюзнірська: нарешті, відвалився шматок «совка». Вважав його такою собі «гангреною». Думав, посумуємо трохи, потім підуть економічні успіхи – нація стане єдиною. Не розумів, що прокинуться чвари всередині нас», – розповів блогер.

Коментарi

Коментарiв