Для Путіна і багатьох росіян Україна не є окремою державою – ІноЗМІ

240
Російський президент Владімір Путін, переконуючи, що українці і росіяни – «один народ», завжди мав на увазі, що українці – лише складова «великого русского мира» на чолі з Кремлем. Про це пише публіцист Пітер Дікінсон.

«Для Путіна, як і для багатьох росіян, Україна – це не окрема країна. Він часто повторював своє переконання, що українці і росіяни – «один народ», маючи на увазі, що українці – лише складова «великого русского мира» на чолі з Москвою», – підкреслив у статті для Atlantic Council Дікінсон.
За його словами, Кремль розмірковує з позиції того, що європейська демократія – це чужорідне поняття для російського народу. Тому демократична і незалежна Україна ставить під серйозний удар це твердження.
«І тому, з огляду на таку логіку, для Кремля і його лідерів існування демократичної і європейської України – це найбільший кошмар. Якщо українська революція досягне успіху, залишиться питанням часу, коли таке ж повстання відбудеться в Росії», – зауважив автор.
Крім того, він висловив переконання, що безкомпромісність Путіна щодо України бере свій початок після 1991 року, коли той відмовився визнати статус-кво, а також його страху перед сильним сусідом.

Коментарi

Коментарiв