Росія програла цю війну – Кемерон про розпад України

308
Україна повинна сама вирішувати, як їй спілкуватися з країною-агресором Росією. А ЄС у цьому плані підтримає будь-яке рішення держави. Про це заявив колишній прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон під час виступу у Києві.

За словами Кемерона, для Росії основною трагедією залишається розвал Радянського Союзу.
«Путін сподівався, що ваша країна розпадається, але вона не розпалася. І ви повинні пишатися тим, що ви зробили. Я хочу, щоб Росія бачила – вона вже програла цю битву», – підкреслив британський політик, передає24.
Крім того, він наголосив, що з початку 2014 року Україна суттєво підвищила обороноздатність – повністю з нуля відбудувала військову систему, створивши сильну армію.
Коментуючи Мінські домовленості він висловив думку, що  ці угоди були необхідні Україні.
«Розумію, що ці угоди недосконалі. Але принаймні – це єдиний документ, де є підпис Росії, який включає цілий комплекс дій, що повинні відновити ваш державний кордон», – зауважив екс-прем’єр.
На його переконання, основною проблемою України є корупція, ситуація з якою у державі значно гірша, ніж у країнах третього світу.
Він наголосив, що хабарництво і кумівство в Україні досягли неймовірних масштабів і не дивно, що на сьогодні країна опустилась у світовому корупційному списку навіть нижче Гондурасу.
«Рівень корупції в Україні досі величезний, просто неприйнятний. Складно недооцінювати шкоду, яку вона завдає. Це – ракова пухлина, найбільший ворог розвитку України», – резюмував Кемерон.

Коментарi

Коментарiв