Луценко відхрестився від посади прем’єр-міністра

241
Генеральний прокурор Юрій Луценко на тлі численних чуток про його кандидатуру на посаду очільник Кабміну заявив, що не претендує на якусь іншу політичну посаду, і має намір довести до завершення розпочату роботу в ГПУ.

Відповідну заяву Луценко зробив під час брифінгу 31 березня – передає Інтерфакс-Україна.
«У мене багато планів. Я зараз не маю ніяких інших політичних амбіцій… Уявити себе кандидатом на посаду політичну без завершення серйозних справ у прокуратурі я не можу», – підкреслив оільник ГПУ.
Крім того, він охрестив «викликом усього життя» призначення на посаду генерального прокурора України і заявив, що має намір тривалий час працювати на цій посаді.
«Усім, мабуть, зрозуміло, що я – точно не кандидатура в прем’єр-міністри – що там у нас ще вільне – на будь-які посади», – стверджує Генпрокурор.
Також він додав, що звернення колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна у Вищий адміністративний суд щодо поновлення на посаді з ним не було погоджено.
До того ж, коментуючи намір Шокіна поновитися на посаді генпрокурора, Луценко зазначив: «Ми живемо у вільній країні. Тому кожна людина, особливо той, хто має багато часу на пенсії, може звертатися в суд».

Коментарi

Коментарiв