Під виглядом «перемир’я» Кремль хоче реалізувати «придністровський сценарій» – Тимчук

338
Народний депутат України, військовий експерт, координатор «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук висловив думку, що «перемир’я», яке вводиться сторонами з 1 квітня, Кремль спробує проштовхнути свій сценарій виконання Мінських домовленостей та реалізувати «придністровський сценарій».

«Підтримка градуса напруженості» – не більше, ніж спроби тиску на Київ з метою таки вибити з нього «московський сценарій» Мінська. Але на це у Путіна все менше надій. Підсумок – альтернатива у вигляді заморожування конфлікту», – запевнив у своємуFacebook Тимчук, додавши, що після того, як Росія визнає фейкові республіки – інтенсивність обстрілів у зоні АТО істотно скоротитися – в них вже не буде сенсу.
«Будуть сформовані квазідержавні формування в особі «ДНР» і «ЛНР», зі своєю «економікою» і «арміями», зі своїми «державними кордонами», з уже офіційною «допомогою Росії братським республікам» – і здрастуй, нове Придністров’я або Абхазія», – переконаний нардеп.
Проте, за його словами, Росія не готується до деескалації конфлікту на Донбасі. Це помітно з дій Генштабу РФ, який збільшив кількість бойовиків у зоні АТО з 38 тисяч до 50-ти.
«На сьогодні Москва створює передумови до об’єктивного загасання бойових дій на Донбасі. Але одночасно російсько-терористичні війська посилено готуються до активного продовження конфлікту. Цей парадокс ми, група «ІС», поки зрозуміти не можемо», – наголосив експерт.
На його думку, єдине розумне пояснення – що Путін, продовжуючи бойові дії, намагається до кінця розхитати ситуацію в Україні, використовуючи конфлікт на Донбасі укупі з дестабілізацією політичної ситуації всередині країни, і граючи на невдоволенні населення не тільки вкрай негативною соціально-економічною ситуацією в країні, але і втомою від війни.
«Проте він таким чином не перший рік щосили штовхає до прірви Україну, що балансує на межі хаосу і анархії. І все безрезультатно. Коли цей упир нарешті зрозуміє, що марно битися своєю кремлівською головою об українську стіну – незрозуміло», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв