Верховній Раді запропонують відправити у відставку весь склад НРЕКП

258
Очільник Радикальної партії Олег Ляшко пообіцяв, що його політсила ініціюватиме у Верховній Раді заміну усього складу НКРЕКП, та скасування її рішення про щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

«31 березня Прилуцька міська рада за ініціативою нашої фракції прийняла звернення до президента України, Кабінету міністрів, голови Верховної Ради, голови НКРЕКП з вимогою негайно скасувати рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання», – підкреслив у своєму Facebook Ляшко.
За його словами, таким рішенням «олігархи, перейшовши межу здорового глузду, накинули на українців черговий тарифний зашморг у вигляді абонплати за газ».
«Це рішення болюче вдарить насамперед по простих громадянах, які і так економно споживають газ. Найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом – наприклад, використовують його тільки влітку на дачі. Також постраждають ті люди, які мало споживають газу, не мають лічильників і мають велику кількість прописаних на своїй житлоплощі. У них плата може зрости у півтора або й більше разів. При цьому субсидії на сплату цих нових поборів не передбачені», – наголосив головний «радикал» країни.
Крім того, він зазначив, що дав команду фракціям своєї партії по всій Україні скликати позачергові сесії з вимогою скасувати грабіжницьке рішення НКРЕКП.
«А в понеділок, 3 квітня, я подаю до суду відповідний позов. Також наступного пленарного тижня ми ініціюватимемо в парламенті розпуск нинішнього корумпованого складу НКРЕКП і обрання нового на прозорому конкурсі», – пообіцяв нардеп.

Коментарi

Коментарiв