Російський опозиціонер вказав на промовисту обмовку Путіна і його страх

271
Президент Росії Владімір Путін обмовився і викрив свій страх – він сприймає будь-яку боротьбу з корупцією, як боротьбу з власним режимом. Про це розповів колишній депутат Державної думи РФ Ілья Пономарьов.

«Путін говорить так, як бачить світ. У нього ж конспірологічний підхід до навколишнього простору. Мені здається, теза Путіна про корупцію, яка «призводить до майданів» – це обмовка за Фрейдом. Він показав, чого боїться», – зазначив Пономарьов.
За його словами, такий факт насправді є тривожним сигналом для Росії.
«Мені здається це досить тривожний сигнал, тому що всю антикорупційну діяльність вони сприймають як боротьбу з основами режиму, і ніяк інакше. І, відповідно, Росія і далі буде занурюватися в цей корупційний колодязь», – підкреслив у коментарі Гордону екс-депутат.
Він акцентував увагу на тому, що Росію не влаштовує зближення України з Заходом.
«У заяві Путіна про стримування за допомогою регіональних конфліктів простежуються відгомони популярної в російській еліті старої ідеї про геополітику як велику шахівницю, де говориться, що стратегічний інтерес Заходу – відірвати Україну і таким чином унеможливити відродження імперії. Російська еліта застрягла в цьому, хоча вже десятки років пройшло з тих пір, як ця ідея з’явилася, а її автор, політолог Збігнєв Бжезинський сам багаторазово пояснював, що малося на увазі», – зауважив політик.
Він переконаний, що у Кремлі досі вірять, ніби США хочуть завоювати Україну.
«Тим не менше, російська влада вважає, що це такий хитрий стратегічний план Америки завоювати Україну. Сумно, що рівень політичного аналізу в Росії не змінюється і люди користуються конспірологічними теоріями, порівняти які можна лише з протоколами сіонських мудреців. Це дуже зручна омана. Вона дозволяє списувати ту ж агресію в Україні на те, що це не ми такі погані, ми лише оборонялися, інакше б прийшли американці і було б тільки гірше», – підсумував опозиціонер.

Коментарi

Коментарiв