Він живе у іншому, примарному світі – політик про хвороби Путіна

216
Президент РФ Владімір Путін нібито живе в якомусь іншому примарному світі. Крім того, його оточення заполонило величезне число циніків. Про це розповів російський опозиційний політик Константін Боровой.

«Реакція Кремля на протести є зрозумілою. Проблема полягає в тому, що вони перебувають у цьому тумані, наркотичному сні, який вони створили власною пропагандою. Досить потужний виступ вони кваліфікують як хуліганські дії маленької групи людей», – підкреслив Боровой.
Він запевнив, що основна проблема Кремля – нездатність оцінити реальність, яка відбувається навколо.
«Ще Меркель говорила, що Путін живе в якомусь іншому світі. Інший світ – це світ, який створено пропагандою, в яку він і його оточення тільки і вірять. Ми спостерігали це багато разів на прикладі інших диктаторів», – зауважив у коментарі Обозревателю політик.
За його словами, немає жодних сумнівів у тому, що Путін щиро вірить у те, що говорить.
«Це дуже схоже на стан марення. Марення у медичному сенсі, а не в загальноприйнятому. Марення нав’язливого стану», – зазначив політик, додавши, що виглядає дуже смішно, коли Путін говорить, що боротьба з корупцією стала причиною революції.
«Зрозуміло, що внутрішньо він розуміє, що одна з причин – це божевільна корупція, яка створює умови для протестів. Він не може не розуміти – є об’єктивна реальність. Але трактувати її – це звичайна справа для людей з хворою психікою. В цьому випадку це не нав’язливі стани уфологів, які бачать причини всіх проблем в підступи інопланетян. В цьому випадку йому ж треба якось це пояснювати, і виникають ці помилкові зв’язки. Логіка стану марення – це коли він пояснює своїми дуже простими стандартними моделями, штампами все, що відбувається», – стверджує Боровой.
Крім того, він запевнив, що одна із серйозних проблем Росії – перебування при владі не дуже здорового керівника, яким керують циніки.
«У його оточенні можна побачити величезне число циніків. Припустити, що Добродєєв або Ернст вірять хоч в одне слово, яке вони транслюють через основні телевізійні канали, просто не можна. Це циніки, яким це вигідно, які стали мільярдерами. Для них питання підтримки цієї маячні, цього стану Путіна – це питання грошей», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв