Заява Шабуніна усе прояснила про «громадських активістів» – політолог

276
Напередодні очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін відверто заявив, що займається лобізмом. Як слід сприймати подібні заяви і чи можна вірити подібним активістам – розповів політичний експерт Віталій Бала.

«Лобізм має таке саме відношення до громадської діяльності, як базар до благодійності. Заява Шабуніна у телевізійній програмі, що він займається лобізмом, на мою думку, все прояснила стосовно певної частини так званих громадських активістів», – підкреслив у своєму Facebook Бала.
За його словами, тепер виникає питання: а лобізмом чиїх інтересів займаються так звані громадські активісти, якщо на їх «захист» виступили посольства іноземних країн?
«Із корупцією повинні боротись правоохоронні органи. А одними із викривачів корупціонерів, як правило, є журналісти і ЗМІ. Без ЗМІ жоден «активіст-корупціонер» не буде почутий», – зауважив політолог.
«Звичайно, що благодійні та громадські організації не повинні сьогодні подавати е-декларації, як чиновники, але у випадку, якщо вони не займаються лобізмом», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв