У Кабміні пояснили, за якої умови дозволять Росії взяти участь у «Євробаченні»

224
Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко запевнив, що Росія зможе взяти участь у «Євробаченні-2017» у Києві, якщо представить учасника, який не порушував українського законодавства.

Про це Кириленко заявив в інтерв’ю Українському радіо.
«Я можу ще раз повторити, що Росія може взяти участь у «Євробаченні-2017» у Києві, але якщо буде такий учасник, який не порушував українське законодавство. І, я думаю, точно таке рішення прийняла Франція, Німеччина, Велика Британія, Польща або будь-яка інша країна – член Європейського мовного союзу», – підкреслив віце-прем’єр.
Він зазначив, що вимагати від України безпрецедентних рішень на догоду Росії і в порушення власного законодавства є безпрецедентно і неприйнятно.
Урядовець укотре підкреслив, що рішення щодо Самойлової базується не лише на українському законодавстві, але й на міжнародному, оскільки жодна країна цивілізованого світу на визнала анексії Росією Криму.
«Коли ідеться про Крим, Україна базується на всіх рішеннях всіх міжнародних організацій, і жодна міжнародна організація в світі не визнала анексію Криму. Тому ми не тільки наше українське законодавство захищаємо, але і дотримуємося норм міжнародного права і захищаємо статус цього міжнародного права в Україні», – пояснив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв