У ГПУ нарешті розкрили деталі допиту Воронєнкова у справі Євромайдану

336
Очільник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк розповів про допит убитого екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова у справі Євромайдану.

За словами Горбатюка, Воронєнкова, крім розслідування справи щодо колишнього президента Віктора Януковича, також допитали у справі про злочини під час Євромайдану. Про це він заявив в ефірі каналу 112.
Очільник Департаменту спецрозслідувань уточнив, що Воронєнкова в рамках «справи Євромайдану» допитували один раз.
«Так, дійсно він був викликаний для допиту також і щодо злочинів, вчинених під час протестних акцій, що стосується діяльності в цей період часу злочинної організації, факт якої ми розслідуємо. Слідчі дійсно брали у нього свідчення, які стосуються погляду державного чиновника з тієї сторони, як розвивалися події щодо підтримки РФ колишніх високопоставлених осіб і зокрема розвитку подій вже після Майдану, під час з’їзду, який не відбувся після 22 лютого в Харкові, ці свідчення є в наших матеріалах», – підкреслив посадовець.
Нагадаємо, колишній депутат Держдуми від КПРФ Дєніс Воронєнков був убитий в центрі Києва 23 березня 2017 року на розі бульвару Тараса Шевченка і вулиці Пушкінської біля готелю Прем’єр Палас.
Кілер відкрив стрілянину по екс-депутату Держдуми, коли той виходив з готелю зі своїм охоронцем. Вороненков помер на місці. Убивця встиг поранити охоронця, перш ніж отримав кулю у відповідь. Пізніше нападник помер у лікарні.
Вбивцею російського політика виявився 28-річний колишній боєць Національної гвардії України Павло Паршов.
 
Слідство розглядає дві версії вбивства: за свідчення у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, які він дав у Києві, або за його участь у розслідуванні резонансної у 2000-х справи «Три кити» про контрабанду ФСБ РФ.

Коментарi

Коментарiв