Потопити Трампа – навіщо його екс-радник дає свідчення про зв’язки з Росією

283
Бажання колишнього радника з національної безпеки президента США Майкла Флінна дати свідчення про зв’язки з Росією, можливо, зроблено з метою убезпечення Дональда Трампа. Хоча не можна відкидати і версіє про те, що Флінн міг образитися за свою відставку і хоче потопити чинного президента США. Про це розповів політолог Сергій Постоловський.

На думку експерта, найбільш імовірно, Флінн стверджуватиме, що його переговори з послом Росії в США були його особистою ініціативою, яка не мала жодного стосунку до політики і виборчої кампанії Трампа.
Із іншого боку, вважає Постоловський, якщо зважати на особистість Флінна та його кар’єру – а він розвідник – сумнівно, що він піде на підлий і підступний крок і виступить проти президента США. Вочевидь, всю провину Майкл Флінн візьме на себе.
«Можливо, Вашингтон зіграє на випередження. Зокрема, Флінн може заявити, що все це була провокація Росії. Зокрема, що Москва була ініціатором його переговорів з російським дипломатом, а Флінн був вимушений піти назустріч. Тому що, як порядна людина не міг не відповідати, коли з ним вітаються», – підкреслив у коментарі 24 політолог.
Крім того, він додав, що поки складно спрогнозувати, про що говоритиме Майкл Флінн, проте і в його заяві може бути закладений ефект інформаційної бомби.
Нагадаємо, навколо Майкла Флінна в середині лютого 2017 року розгорівся скандал, коли стало відомо про його контакти з російським послом, і він був змушений піти у відставку.
Адвокат екс-радника президента США Роберт Кельнер заявив, що Флінн готовий надати свідчення перед комітетами Конгресу, що вивчають можливі зв’язки кампанії Трампа із РФ. В обмін на це Флінн заявив, що хоче захисту від «недобросовісного судового переслідування».

Коментарi

Коментарiв