Луценко оприлюднив несподівані деталі вбивства Воронєнкова

250
Павло Паршов, Кілер колишнього депутата Дердждуми РФ Дєніса Воронєнкова на початку березня перебував у окупованому проросійськими терористами Донецьку. Про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Знаєте, Воронєнков був свідком у справі президента-втікача Віктора Януковича. Вбивця переслідував жертву протягом більш ніж кілометра, а потім вистрілив. Ми його ідентифікували вбивцю, якого застрелив охоронець політика. Вбивця свого часу служив у Нацгвардії МВС України», – заявив у коментарі німецькому виданню ВildГенпрокурор.
Крім того, він зазначив, що Паршов 6 березня перебував у Донецьку: «Це дає Президенту та мені підстави підозрювати в цьому Росію. Нацгвардійцям, у тому числі колишнім, заборонено залишатися в цьому районі».
За його словами, Росія має мотив щодо вбивства.
«По-перше, Воронєнков хотів створити в Києві Центр опору, щоб викривати корупцію в російській спецслужбі ФСБ. Йшлося також про незаконний обіг наркотиків. Про це він заявив публічно. А по-друге, кілер мав стосунки з терористами, які наразі перебувають на неконтрольованої Україною території. Я не кажу, що вбивця був російським агентом. Але він міг їм бути протягом багатьох років, вже під час свого перебування в українській Національної гвардії», – підкреслив Луценко.
Також він розповів, що слідчі обшукали помешкання, де зупинявся вбивця з двома іншими особами.
«Коли ми візьмемо його спільників, то будемо знати більше», – пообіцяв очільник ГПУ.
 
Нагадаємо, 23 березня в центрі Києва вбили колишнього депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова.
Вбивцею виявився уродженець Севастополя Павло Паршов. У прес-службі Нацгвардії повідомили, що злочинець свого часу служив у батальйоні «Донбас». Крім того, радник глави МВС Антон Геращенко розповів, що у кілера був спільник, який пересувався на машині Daewoo.
Пізніше журналістка Альона Лунькова заявила, що ймовірний спільник вбивці – колишній боєць батальйону «Донбас» Ярослав Левенець із позивним «Хантер».

Коментарi

Коментарiв