Нардеп: Правоохоронці влаштують справжню війну за місця у Службі фінрозслідувань

303
Народний депутат України, член парламентського комітету з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова спрогнозувала, що боротьба чинних співробітників правоохоронних органів за посади в структурі створюваної в Україні Служби фінансових розслідувань буде вкрай жорсткою.

Нардеп зауважила, що у законопроекті Мінфіну «Про службу фінансових розслідувань» пропонується заборонити участь у конкурсі тим, хто з 2010 року боровся з економічними злочинами.
«Невже на думку Мінфіну ті, хто робив ту ж саму роботу до 2010 року були більш ефективними та менш корумпованими? Відповідь очевидна. Також зазначу, що є багато кадрів, які працювали і до 2010 року, і після нього», – підкреслила у статті для Дзеркала тижня Острікова.
«Ще один приклад: людина могла працювати на посаді оперуповноваженого ГУБОЗ МВС України, тобто формально боролася не з економічною злочинністю, а з організованою, але в економічному відділі чи департаменті», – зазначила парламентар.
За її словами, боротьба діючих правоохоронців (особливо податкових міліціонерів) за місце в новій структурі, буде «наджорсткою».
Депутатка переконана, що наведені приклади дають можливість зрозуміти, що запропонована Мінфіном заборона на роботу в СФР тим, хто боровся з економічною злочинністю з 2010 року не спрацює, і не призведе до кадрового оновлення.
Крім того, нардеп запевнила, що набагато доречніше буде встановити в законі квоту для екс-співробітників інших силових структур, за аналогією з тими, що прописані в Законі «Про Державне бюро розслідувань».

Коментарi

Коментарiв