Путін попереджав Януковича, що відбере Крим і сім східних областей – Москаль

302
Російський президент Владімір Путін шантажував Віктора Януковича, коли той іще перебував на посаді президента України, що відбере Крим і сім східних областей. Про це заявив очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

За словами Москаля, він володіє цією інформацію від людини, яка чула це власні вуха від Януковича.
«Це правда, Путін попереджав Януковича, що відбере Крим і схід України. Коли мали їхати підписувати угоду, Путін сказав: «Ніколи кордони Росії не будуть разом з кордонами Європейського Союзу і НАТО. Тобі (ідеться про Віктора Януковича – ред..) треба гроші? Ось тобі 3 мільярди. На бери три мільярди і йди там собі керуй! Як тільки ти спробуєш щось підписати, я забираю Крим, Донецьку, Луганську, Харківську, Миколаївську, Одеську і Запорізьку області», – цитує чиновник своє джерело в інтерв’ю Гордону.
Він запевнив, що Путін не терпів Януковича.
«Це було Януковичу сказано і він прийшов весь білий зібрав коло із чотирьох осіб і один із чотирьох мені про це сказав. Казав, що Янукович був настільки переляканий, що не хотів вже йти в жодну Європу і асоціацію, він думав, як зблизитись з Путіним, але Путін його до себе надто близько не підпускав», – резюмував закарпатський губернатор.

Коментарi

Коментарiв