Ми в Україні крутимо на тому ж предметі тих, хто не поважає нашу територіальну цілісність – Найєм відповів Лєбєдєву

248
Народний депутат України Мустафа Найєм різко відповів відомому російському блоґеру і дизайнеру Артємію Лєбєдєву, який напередодні опублікував гнівний пост через те, що СБУ не пустила його до України в інтересах забезпечення державної безпеки.

«Що стосується мого впливу на безпеку, то він як і раніше був, так нікуди і не дінеться. Я і далі говоритиму правду своїм читачам, а всіх мудаків у владі крутив на х*ю!», – заявив Лєбєдєв.
«Прочитав тут Ваш пафосний і повний обурення пост про заборону на в’їзд в Україну. Зокрема, з подивом для себе з’ясував, що Ви, мовляв, «всіх мудаків у владі крутили на х*ю!». Що я можу сказати з приводу цієї ситуації. Так вийшло, шановний Артємій, що з деяких пір ми тут, в Україні вважаємо за краще крутити на тому ж самому предметі всіх, хто не поважає нашу територіальну цілісність, порушує наші кордони, а потім лізе до нас з відкритими обіймами, називаючи Україну «улюбленою», – відповів йому у своєму FacebookНайєм.
«Що цікаво, Артемій, ми вважаємо за краще це робити не тільки з тими, хто у Вас при владі, а й з тими, хто, по тупості або через незнання феєрично креативить на тему нашого горя, придумуючи, наприклад, логотипи наших окупованих територій, а потім купує квиток у нашу улюблену столицю», – підкреслив нардеп.
«Цих ми особливо любимо крутити – публічно, відкрито і теж креативно», – зазначив він.
«І це, шановний Артємій, не залежить від того, які олігархи у нас приходять і йдуть, і наскільки нехорошою Вам здається наша влада. Це (як Ви висловлюєтеся), б..ть, наші труднощі, з якими нам і розбиратися. Розберіться зі своїми, а то поки створюється враження, що крутите не Ви, а Вас», – підсумував парламентар.

Коментарi

Коментарiв