Її ж*па цікавить ФБР – журналіст розповів, чому слідчі взялися за Гонтарєву

282
Антикорупційні органи України взялися за очільницю Національного банку Валерію Гонтарєву, оскільки її персоною зацікавилося Федеральне бюро розслідувань. Про це заявив журналіст Олександр Дубінський.

«Ж*пу Гонтаревої, як і Насірова, жадають отримати аж ніяк не НАБУ і САП, керівники якого бігають на килим до президента. Її дупа цікавить американські спецслужби. Зокрема, Федеральне бюро розслідувань. Мета у випадку з Гонтарєвою і Ко – покарання за розкрадання грошей фінансової допомоги від США і МВФ», – підкреслив у своєму Facebook журналіст.
Він зазначив, що склад злочину в діях Гонтарєвої – видані Нацбанком багатомільярдні кредити рефінансування «дружнім» банкам, які за гроші НБУ скупили долари (отримані США) і вивели в офшори.
«Зокрема, розслідуються операції ряду банків, як банкрутів, так і нині живих, з австрійськими банками Meinl і Winter (Дельта, Фінанси та Кредит, Київська Русь, Діамант, Південкомбанк, Міський Комерційний Банк, Автокразбанк, Терра Банк, Таврика). Імовірність досягнення успіху – дуже висока, так як НАБУ, за моїми даними, вже вилучила всі документи з НБУ, і зараз готується до винесення підозр», – наголосив Дубінський.
Крім того, він зауважив, що, крім власне Гонтарєвої, під підозри ФБР потрапили ще два члени правління НБУ – її скандальна заступниця Наталія Рожкова та Олег Чурій.

Коментарi

Коментарiв