Знайдуть крайніх. Путін звинуватить у теракті Україні – нардеп

247
Вибух в метро Санкт-Петербурга був організований російською владою, зокрема – Федеральною службою безпеки. У цьому запевнив народний депутат України Андрій Левус.

«Теракти в Пітері – ФСБшна технологія для встановлення повноцінної диктатури. Україна має мобілізуватися. Оскільки наступним актом у таких ФСБшних виставах є війна», – підкреслив у своєму Facebook народний депутат.
Він переконаний, невипадковим є те, що вибух із численними жертвами трапився у Петербурзі, де сьогодні президент Росії Владімір Путін проводить зустріч із президентом Білорусі Олександром Лукашенком.
За його словами, версій щодо події є і з’явиться безліч, проте незмінним є те, що це абсолютно стандартна політтехнологія ФСБ і Кремля.
«У будь-якій ситуації, коли Путін втрачає підтримку населення, він успішно бореться с тероризмом. Через «перемогу» тероризму він і до влади прийшов, ми всі це пам’ятаємо. І тут йому абсолютно байдуже на жителів, які опиняються не в тому місці, не в той час. Бо для нього його ж громадяни – лише ресурс, який відновлюється, а «бабы ещё нарожают», – упевнений Левус.
Крім того, він нагадав, що в лютому всі центральні ЗМІ Росії заявляли про те, що українські спецслужби нібито готують низку терактів на території РФ. Російська влада обіцяла жорстко на це реагувати.
«Тоді ця новина була не дуже серйозно сприйнята нашим естеблішментом. Але наразі цілком можливо, що Путін звинуватить українців у тому, що сталося, і таким чином легітимізує для себе загострення на сході та зрив «Мінська». Тому порох потрібно тримати сухим», – підсумував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв