Російський опозиціонер: Насамперед підозрювати у теракті треба Путіна

274
Першочергово підозра за організацію теракту у Санкт-Петербурзі лягає на президента Росії Владіміра Путіна. Таку думку висловив російський опозиціонер, публіцист і соціолог Ігорь Ейдман.

«Звичайно, я не можу з повною впевненістю стверджувати, що за вибухом в Пітері стоїть російська влада, у мене немає доказів. Але ситуація така, що не думати про це не виходить», – зауважив Ейдман, передає Гордон.
За його словами, кремлівський режим відповідальний за стільки терористичних актів як всередині Росії, так і поза нею, що в першу чергу думаєш на них.
Експерт переконаний, що цей теракт відверне увагу російського суспільства від проблеми корупції.
«Кілька днів тому я писав, що владі РФ терміново потрібно «змінити порядок», переключити увагу суспільства з корупції і протестів на щось інше. Я чекав чергової зовнішньої військової авантюри Кремля. Помилився», – підкреслив соціолог.
Крім того, він висловив думку, що  у Путіна більше немає ресурсів на нову військову авантюру за межами Росії і він боїться остаточно посваритися із Заходом.
«Зате всередині країни можна творити що завгодно і звалювати на кого завгодно, наприклад, на українських диверсантів. Тим більше, що організувати теракт всередині Росії для Путіна звично і «економічно». Тепер все будуть говорити про боротьбу з терором, а про корупцію забудуть», – резюмував російський опозиціонер.
Нагадаємо, 3 квітня приблизно о 14:40 за місцевим часом між станціями метро «Сінна площа» і «Технологічний інститут», що в самому центрі Санкт-Петербурга, прогримів вибух. Згідно з останньою інформацією, унаслідок трагедії є 10 загиблих і приблизно 50 постраждалих.

Коментарi

Коментарiв