ЗМІ: Новий глава фракції «БПП» тримав в охоронцях терориста Безлера

318
Один із колишніх ватажків так званої ДНР Ігор Безлер, відомий як «Біс, похвалився, що працював охоронцем нового очільника фракції «Блоку Петра Порошенка» у ВРУ Артура Герасимова.

Заява бойовика з’явилася на сторінці його дружини Анжеліки Шутенко-Безлер у соціальній мережі ВКонтакте.
«Новим головою фракції партії «БПП» у ВР майже одноголосно обрано народного депутата Артура Герасимова. Ось дилема – вітати чи ні? Ніби як я був у нього в 2012 начальником Служби безпеки. Артур, боячись Армена Саркісяна, ночував у мене вдома, вечорами розповідаючи на балконі про внутрішню кухню у ВР. Разом їздили в Ялту на економічний форум. Навіть ночували в одному номері в готелі», – цитує Обозреватель повідомлення.
Пізніше цю інформацію підтвердила перший віце-спікер Верховної Ради України і колега Герасимова по фракції Ірина Геращенко.
Відповідаючи на відповідне запитання у Facebook, вона наголосила: «Головне, що Артур – патріот та українець».
Крім того, вона розповіла, що до війни у Герасимова був свій бізнес у Донецьку.
«У нього була велика й успішна консалтингова фірма. Там було кілька десятків водіїв, потім з’ясувалося, що один із них був цей персонаж (Ігор Безлер – ред.). Не думаю, що люди з Донецька відповідають за всіх своїх колишніх співробітників, тому що так ми далеко зайдемо… Багато людей під час війни показали своє справжнє гниле нутро. Головне, що Артур – патріот та українець. І він дуже успішний голова нашої делегації в ПА ОБСЄ», – запевнила нардеп.

Коментарi

Коментарiв